ביטוח דירה ותכולה

הבית שלנו הוא אחד הנכסים המשמעותיים ביותר שלנו. מדובר באחת ההשקעות הגדולות שלנו וכדאי לשמור על השקעה זו. לרוב, לתוכן הדירה משמעויות רגשיות וסנטימנטליות אך לא פחות חשוב מכך מדובר על מוצרים בעלי ערך כספי משמעותי. ומכאן נובעת החשיבות לביטוח הדירה ותכולתה.
 

 

ביטוח דירה ותכולה

ביטוח זה כולל בתוכו כמה פרקים עיקריים:

מבנה - לרבות מרפסות, צרנרת, מתקני אינסטלציה, מערכות מיזוג אויר וכד'.

תכולה

צד שלישי

חבות מעבידים - כיסי עבור עובד משק בביתו של המבוטח המועסק בשירותו הישיר ומקבל שכרו מהמבוטח.

 


ביטוח המבנה
סכום ביטוח המבנה נקבע ע"י שמאי מטעם הבנק כערך כינון בלבד! משמעו עולות בניית הבית מחדש ללא התחשבות בעלות הקרקע.

ביטוח התכולה

כל דבר וחפץ הנמצאים בדירה והינם בבעלותם, בחזקתם או באחריותם של המבוטח ובני משפחתו.
הביטוח מגן על המבוטח כנגד פריצות, גניבות, שריפות, נזקי טבע, הצפה קשה, רעידת אדמה וכדומה, בהתאם לסיכונים והחריגים המפורטים בתנאי הפוליסה. חברות הביטוח נוהגות לבטח דירות בביטוח המכסה את כל הסיכונים, למעט החרגות שנקבעו מראש או במהלך הביטוח הספציפי שחשוב להיות מודעים אליהן.

 

ביטוח צד שלישי

ביטוח המכסה את חבות המבוטח או בני משפחתו כלפי צד שלישי ע"פ פקודת הנזיקין בגין נזק גוף או רכוש (בבית משותף כולל חלקו של המבוטח ברכוש המשותף של הבית).דוגמא של גניבת ציוד צילום, תוך כדי ישיבה במסעדה.  האירוע קרה ללקוח שלנו:

להלן מספר טיפים בנושא ביטוח דירה: 
 

  1. קבלו החלטה חיובית אודות ביטוח מקיף לדירה שבה אתם מתגוררים. הכירו והבינו את המשמעויות ואת ההשלכות של קיום ביטוח הדירה.
  2. בדקו האם הדירה אינה כבר מבוטחת באופן חלקי או מלא. למשל, דירות שרובצת עליהם משכנתא עשויות להיות מבוטחות באופן חלקי על ידי הבנק, שבו נלקחה המשכנתא (ואתם משלמים את הפרמיה במסגרת תשלומי  המשכנתא עצמם). בדירות שכורות ייתכנו מקרים שבעל הבית כבר דאג לביטוח, אולם עובדה זו אינה פוטרת אתכם מן הצורך לבטח את הדירה. כמו כן, בדקו ואם קיים ביטוח חלקי השלימו אותו, על אחת כמה וכמה אם לא קיים ביטוח כלל.
  3. קראו את האותיות הקטנות! אל תהססו לבקש מסוכן הביטוח שהות לקריאה מלאה, יסודית ואיטית של הפוליסה ונספחיה. בקשו לראות היכן כתוב מהו הכיסוי המדוייק, מהן ההחרגות שלא מכוסות וההחרגות שמכוסות בתוספת פרמיה. בקשו לוודא מה תקבלו ומתי במקרה אירוע ומהו סכום הכיסוי הכספי בדיוק. חוזה ביטוח הוא חוזה לכל דבר ואחרי כן לא תוכלו לטעון כי לא ידעתם על מה חתמתם.  לא חבל?


 

 

אנו מזמינים אתכם לשמוע פרטים נוספים עבור הביטוח דירה והתכולה שלנו, ולקבל עוד היום הצעה המשתלמת ביותר עבורכם ועבור יקיריכם.

 

בינוביץ סוכנות לביטוח

08-9298889

שלח

שם מלא:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה.

טלפון:

*שדה חובה

סוג ביטוח:

This field is required.

מלא פרטיך לקבלת הצעת מחיר

הודעה:

*שדה חובה

לא יעשה כל שימוש מסחרי או שיווקי במידע שימסר, פרטיות מובטחת!

ביטוח משכנתאות

נסיעות לחו"ל

ביטוח רכב

ביטוח עסקים

אתר זה נבנה ועוצב ע"י קידום פלוס - בניית אתרים

כתובת: ליגד סנטר 1, השדרה המרכזית 15 מודיעין   טלפון: 08-9298889   אימייל: michelle@reshet-insu.com

*לא יעשה כל שימוש מסחרי או שיווקי במידע שימסר, פרטיות מובטחת!*